تبلیغات
دوسـت داشتنـے - فقط دخترها بخوانند: 6 مردی که مرد زندگی هستند
دوسـت داشتنـے
هر چہ دوسـت داشتنـے است، زیبـــاســت
سایت بزرگ دوست داشتنی : مطالب خواندنی، عکس های هنرمندان، مدهای روز، مطالب جنجالی، اس ام اس
 
ما نه کف دستتان را می‌خوانیم و نه فالتان را می‌گیریم؛ برای اینکه بگوییم کدام مرد، مرد زندگی شماست، نه می‌توانیم جادو کنیم و نه چیزی را پیشگویی کنیم. تنها می‌توانیم با دیدن و یادآوری برخی نشانه‌ها، امکان شناسایی مرد رویاییتان را برای شما فراهم کنیم. فهمیدن اینکه آیا یکی از همین مرد‌های اطرافتان، مرد زندگی شماست یا نه، کمی زمان می‌برد. پس با نشانه‌های یک مرد رویایی آشنا شوید و ببینید که چه کسی در اطرافتان این نشانه‌ها را در رفتار‌هایش بروز می‌دهد. 


نشانه اول؛ احترام
وقتی می‌خواهیم ببینیم که آیا یک مرد، مرد واقعی زندگی شماست، به اولین نکته‌ای که باید توجه کنیم، وجود احترام است. احترام موضوعی است که در صدر جدول خوشبختی قرار دارد و خودش را به هزار و یک جلوه نشان می‌دهد و البته احترام یک موضوع ۲جانبه است؛ موضوعی که هم شما باید برای رعایت‌کردنش تلاش کنید و هم همسرتان باید در رفتار‌هایش آن ‌را نشان دهد. اگر می‌خواهید بدانید احترام در رابطه میان شما و نامزدتان جایی دارد، می‌توانید از نشانه‌های زیر کمک بگیرید: 

_ اهل سازش است و به خاطر منافع مشترکتان کوتاه می‌آید. او گذشت‌های شما را می‌بیند و برای کم کردن فشار روی شما و ارتباطتان، گاهی از خواسته‌هایش می‌گذرد. 

_ به احساسات و نگرانی‌های شما گوش می‌کند و بدون نصیحت کردن یا رنجیدن، برای درک کردنشان تلاش می‌کند. 

_ می‌داند که یک آدم بی‌عیب و نقص نیستید اما شما را همان‌طور که هستید دوست دارد و با دیگران مقایسه‌تان نمی‌کند. 

 برای نظر‌های شما ارزش قائل است؛ قبل از هر تصمیم اساسی‌ای، نظر شما را می‌پرسد و با تک‌روی سعی نمی‌کند حرف خودش را به کرسی بنشاند. 

_ وقتی موفقیتی به دست می‌آورید با تمام وجود برایتان خوشحال می‌شود و سعی می‌کند زمینه را برای موفقیت‌های آینده‌تان فراهم کند. 

_ احترام فقط در لحن خوب و رفتار پرمحبت خودش را نشان نمی‌دهد. پس اول ببینید که نامزدتان نشانه‌های بالا را در رفتار‌هایش نشان می‌دهد یا خیر و بعد وجود آن‌ها را در رفتارهای خودتان بررسی کنید. 

نشانه دوم : اولویت‌های مشترک 
همه ما ایده‌آل‌هایی در ذهنمان داریم که از بچگی، ‌وقتی صحبت ازدواج در آینده می‌آید، در ذهنمان چرخ می‌زنند. از ویژگی‌های ظاهری‌ای مثل قد و وزن گرفته تا شرایط مالی، تحصیلات و خصلت‌های رفتاری. مسلما هیچ دختری دوست ندارد همسر آینده‌اش بی‌پول یا بدخلق باشد اما اولویت‌گذاری آدم‌ها برای این ویژگی‌ها یکسان نیست. یکی به شأن اجتماعی اهمیت بیشتری می‌دهد و یکی به خلق‌وخو؛ یکی خانواده برایش مهم است و یکی هم پول. اما برای شما کدام مهم‌تر است؟ 

_ برای انتخاب همسر، به الگوهای دیگران نگاه نکنید و سعی کنید که این موضوعات مهم را از نظر خودتان دسته‌بندی کنید. 

_ مهم نیست که از نظر بقیه فردی که انتخاب کرده‌اید چقدر شگفت‌انگیز یا ایده‌آل است، مهم این است که این فرد چقدر به معیارهای خود شما نزدیک باشد و البته اینکه از مرزبندی‌ها و خط قرمز‌هایتان هم عبور نکند. 

_ اگر به یک مورد خاص فکر می‌کنید و برای ازدواج فردی را بررسی می‌کنید، اول ۱۰ ویژگی مهمی که برایتان در اولویت قرار دارند را روی کاغذ بیاورید و بعد در مورد ایده‌آل بودن یا نبودن این فرد تصمیم بگیرید. حتی اگر او ۷ ویژگی از این ۱۰ تا را داشته باشد، می‌تواند یک همسر مناسب برای شما باشد. 

_ تا اینجای کار ۵۰ درصد مشکل حل شده. حالا وقت آن است که از این همسر آینده هم بخواهیم اولویت‌هایش را روی کاغذ بنویسد و ببیندکه آیا شما هم می‌توانید همسر اید‌آلی برایش باشید یا نه! 

نشانه سوم : از خط قرمز‌ها نمی‌گذرد
در هر ارتباطی خط قرمز‌هایی هست که شکسته شدنشان همه چیز را به هم می‌ریزد و البته محدودیت‌های همه ارتباط‌ها مثل هم نیستند. وقتی هم که پای زندگی مشترک به میان بیاید، خط قرمز‌ها پیچیده‌تر و گاهی هم غیرقابل عبور‌تر می‌شوند و به همین دلیل یکی از اصلیترین نشانه‌هایی که به شما می‌گوید یک مرد، همسر ایده‌آل شماست، احترام به همین خط قرمز‌هاست. 

_ بعضی از خط قرمز‌ها در همه ارتباط‌ها مثل هم هستند و بعضی‌های دیگر هم تنها در مورد زندگی مشترک شما صادق هستند. پس اگر او می‌خواهد برایتان بهترین همسر دنیا باشد، باید هر دوی این مسیرهای ممنوعه را بشناسد و به آن‌ها احترام بگذارد. 

_ یک همسر ایده‌آل نباید تنها و تنها از مسیرهایی که خودش درست می‌داند عبور کند بلکه باید نگاهی به مفهوم درست در ذهن شما بیندازد و در صورتی که می‌بیند انجام یک کار به تصور ذهنی شما در موردش آسیب می‌زند، از انجام دادنش دست بردارد. 

_ شما هم در این مورد یک وظیفه دارید. درست است که بسیاری از این مرزبندی‌ها جزو کلیشه‌هایی هستند که همه مرد‌ها از آن باخبرند اما اگر مورد دیگری در ذهنتان وجود دارد، انتظار نداشته باشید که مردتان آن را حدس بزند بلکه با توضیح آن موضوع و بیان دلایلتان، اهمیت این خط قرمز را بازگو کنید و از او بخواهید که به این محدودیت احترام بگذارد. 

نشانه چهارم : اجازه می‌دهد خودتان
همه ما دوست داریم بهترین باشیم. بهتر از چیزی که هستیم و حتی بهتر از چیزی که در توانمان هست. به خصوص اگر مقابل فردی بنشینیم که دوستش داریم و نگران از دست دادنش هستیم، دوست داریم خودمان را به‌مراتب بهتر از خود واقعیمان جلوه دهیم و ضعف‌ها و شکست‌هایمان را در مقابلش پنهان کنیم. دوست داریم او فکر کند، قوی‌ترین و ایده‌آل‌ترین دخترجهان هستیم و هیچ جای دنیا، فردی به مهربانی، صبوری و دانایی ما پیدا نمی‌شود ولی مدتی که بگذرد، ‌این تلاش برای بیش از حد خوب بودن و در واقع یکی دیگر بودن، برایمان خسته‌کننده می‌شود و میل ماندن در آن رابطه را از وجودمان دور می‌کند. 

_ باید بدانید در یک رابطه ایده‌آل و در مقابل مردی که مرد زندگیتان است، شما هیچ نیازی به پنهان کردن خود واقعیتان نخواهید داشت. 

_ می‌دانید او شما را همان‌طور که هستید دوست دارد و حتی اگر هزار زن قدرتمند‌تر و دانا‌تر از شما مقابلش ظاهر شوند، ‌باز هم شما را انتخاب می‌کند. 

_ این حس به شما اعتماد به نفس می‌دهد و نمی‌گذارد که با حسادت، ترس‌ها و بی‌اعتمادی‌های بی‌مورد یا احساس ناامنی، زندگی مشترکتان را خراب کنید. 

نشانه پنجم : از شما دفاع می‌کند
گرچه بهترین حالت ممکن این است که ازدواج شما همه را خوشحال کند و کوچک‌ترین سردی و مشکلی در این مسیر پیش نیاید اما نباید فراموش کنید که این حالت رویایی همیشه هم اتفاق نمی‌افتد. تفاوت‌های خانوادگی، تفاوت در انتظار‌ها و سبک زندگی و بسیاری عوامل دیگر می‌تواند انتقاد دیگران را متوجه شما و تصمیم مشترکتان کند. انتقادهایی که گاهی از طرف خانواده و اطرافیان شما بیان شده و گاهی هم به نامزدتان گفته می‌شوند و گوش او را پر می‌کنند. 

_ اگر او همسر ایده‌آل شما باشد، با شنیدن این داوری‌ها و گوشه کنایه‌ها از تصمیمش دلسرد نمی‌شود و برای راضی کردن دیگران، به فکر تغییر برنامه‌هایش نمی‌افتد. 

_ شاید شما ۲ نفر با گرفتن یک تصمیم مشترک بتوانید راه را برای این ازدواج هموار‌تر کنید اما یک مرد ایده‌آل هرگز بار این تغییرات را به دوش شما نمی‌اندازد و با قرار دادنتان در برابر دیگران، به‌دنبال حاشیه امنی برای خودش نمی‌گردد. 

نشانه ششم : حستان به شما می‌گوید... 
حتی اگر او تمام نشانه‌هایی که یک همسر ایده‌آل باید داشته باشد را دارد، باز هم به معنای این نیست که او مردی است که برای آرامش شما آفریده شده است. با وجود بررسی تمام این موضوعات، دست آخر باید به این فکر کنید که چه حسی درباره این مرد دارید. 

_ آیا هر زمان که او را می‌بینید احساس شوق و هیجان سراغتان می‌آید؟ آیا بعد از هر دیدار، با اشتیاق منتظر گذاشتن قرار بعدی می‌مانید؟ آیا وقتی صحبت از ازدواج می‌شود، دلتان می‌خواهد که زود همه‌چیز جفت‌وجور شود و برای همیشه در کنار او باشید؟ 

_ اگر پاسخ شما به این سوال‌ها منفی است اما وقتی دو‌دو‌تا چهارتا می‌کنید، می‌بینید که او ایرادی ندارد که بخواهید به خاطرش از ازدواج صرف‌نظر کنید، ‌دست نگه‌دارید! 

_ حسی که شما باید به همسر آینده‌تان داشته باشید، حرف اول و آخر را می‌زند؛ حسی که اگر نباشد، ‌با وجود تمام ویژگی‌های مثبت هم نمی‌تواند شما را به ماندن در یک زندگی دلگرم کند.
نوع مطلب :
برچسب ها : نشانه‌های مرد خوب، وفاداری، اولویت، عشق، دوست داشتن، حس، همسر،
لینک های مرتبط :

یکشنبه 3 آذر 1392
چهارشنبه 4 مهر 1397 07:56 ق.ظ
Thank you for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I am waiting for your further post
thank you once again.
شنبه 24 شهریور 1397 06:20 ب.ظ
I hope the following pointers and steps show you how to make
top-of-the-line jewellery organizers.
شنبه 24 شهریور 1397 06:47 ق.ظ
hello!,I lοve yokuг writing sօ a lot! shaгe we bbе in contact
extgra about your post on AOL? I require a specialіst on this
area to unravel my problem. Maybe that іs you!
Having a look ahad to peer you.
شنبه 24 شهریور 1397 01:57 ق.ظ
Oh my goodness! Awesome article dude! Thank you so much, However
I am encountering troubles with your RSS. I don't know why I can't join it.
Is there anybody having the same RSS problems? Anybody who knows
the answer can you kindly respond? Thanx!!
جمعه 23 شهریور 1397 07:45 ب.ظ
You should definitely cut some of the blooms for the tea table vases.

It may also be blended with other polymer clays corresponding to Premo!
جمعه 23 شهریور 1397 10:41 ق.ظ
I know don't have any problem judging.
جمعه 23 شهریور 1397 10:09 ق.ظ
Are you currently confused if you're really into kpop or otherwise not.
Well, here's the signs that could blow the mind.
جمعه 23 شهریور 1397 08:40 ق.ظ
Hello! This is my first visit to your blog! We are a collection of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche.
Your blog provided us useful information to work on. You have done a wonderful job!
جمعه 23 شهریور 1397 08:19 ق.ظ
The cleaner measures approximately 20 inches by 15 inches by 45 inches.
Bagged floor cleaners usually are found in places like hospitals and offices where they do not have time for it
to maintain the equipment. Ablocked filter can seriously get a new
dust pick-up and efficiency from the unit.
جمعه 23 شهریور 1397 06:53 ق.ظ
whoah this blog is magnificent i really like studying your articles.

Stay up the great work! You recognize, lots of individuals are searching around for this information, you could
aid them greatly.
جمعه 23 شهریور 1397 06:37 ق.ظ
Wow, this post is nice, my younger sister is analyzing these kinds of things, thus I am going to tell her.
جمعه 23 شهریور 1397 06:28 ق.ظ
These up-to-date information and facts are specifically appreciated.
You folks truly appear to know what you really preaching about.
جمعه 23 شهریور 1397 06:22 ق.ظ
It's amazing to pay a quick visit this web
site and reading the views of all mates regarding this piece of writing, while I
am also zealous of getting familiarity.
یکشنبه 19 فروردین 1397 09:35 ب.ظ
This isn't one thing I learned. So just how the hell can I explain to
you how exactly to produce your very own non-existent problems?
یکشنبه 19 فروردین 1397 12:39 ب.ظ
You aren't a modicum of sensibility can determine Sean Hannity
as a flaming right-wing conservative and Alan Colmes as a flaming left-wing liberal.
شنبه 11 فروردین 1397 10:11 ب.ظ
It says UK the n has a tiny picture then the numbers 376 then two other pictures
, can you help me at all?
شنبه 11 فروردین 1397 07:57 ب.ظ
Hundreds of years ago, nonetheless, the main purpose is believed to
be to make an announcement, not of trend, but of stature within the tribe.
شنبه 11 فروردین 1397 05:12 ب.ظ
On the finish of 2010 the full amount of gold ever mined was estimated at 168,
000 tonnes (about 5.4 billion ounces).
شنبه 11 فروردین 1397 07:20 ق.ظ
It is up to either the man or the couple together to make a decision.
Will he or won’t he. There are a selection of concerns.
First, will he wear one?
دوشنبه 16 مرداد 1396 05:38 ب.ظ
I'm impressed, I have to admit. Seldom do I come across a blog that's both equally educative and
amusing, and without a doubt, you have hit the nail on the head.
The issue is something which not enough people
are speaking intelligently about. I am very happy that I stumbled across this during my hunt for something regarding
this.
شنبه 14 مرداد 1396 10:08 ق.ظ
Hi! I'm at work surfing around your blog from my new iphone!

Just wanted to say I love reading through your blog and look
forward to all your posts! Carry on the superb work!
جمعه 30 تیر 1396 08:54 ب.ظ
Heya great blog! Does running a blog like this take a large amount of work?
I've absolutely no understanding of programming but I was hoping to start my own blog in the near future.

Anyway, should you have any ideas or techniques for new blog owners please
share. I understand this is off topic however I just needed to ask.

Appreciate it!
پنجشنبه 29 تیر 1396 08:24 ق.ظ
Thank you for every other informative web site. Where else could I am getting that kind of information written in such an ideal
method? I've a project that I'm just now working on, and I've been on the look out for such information.
چهارشنبه 28 تیر 1396 11:32 ب.ظ
Hello There. I discovered your weblog using msn. This is a very neatly written article.
I will make sure to bookmark it and return to learn extra of your useful
info. Thank you for the post. I will definitely comeback.
چهارشنبه 28 تیر 1396 10:53 ب.ظ
Pretty nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say
that I've truly enjoyed surfing around your blog posts.
After all I'll be subscribing to your rss feed and I hope you write again very soon!
چهارشنبه 28 تیر 1396 06:07 ب.ظ
great publish, very informative. I ponder why the other experts of this sector don't understand this.
You should proceed your writing. I'm confident, you have a huge readers' base already!
دوشنبه 26 تیر 1396 07:41 ب.ظ
Pretty! This has been a really wonderful article. Thanks for providing these details.
یکشنبه 25 تیر 1396 01:52 ب.ظ
As the admin of this web site is working, no uncertainty very quickly it will be
renowned, due to its feature contents.
شنبه 24 تیر 1396 09:58 ب.ظ
Awesome article.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 10:43 ب.ظ
Hmm it looks like your website ate my first comment (it was super long) so I guess I'll just sum it up
what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your blog.
I as well am an aspiring blog blogger but I'm still new to everything.
Do you have any suggestions for inexperienced blog writers?

I'd certainly appreciate it.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ


گاهی باید عاشق بود و نرنجید
گاهی باید عاشق بود و بخشید
گاهی باید عاشق بود و سوخت

تقدیم به کسی هر مرا سوزاند اما عشق را به من هدیه داد
تقدیم به زیبا ترین عشقم که مرا تنهاترین کرد

مدیر وبلاگ : بیدل
مطالب اخیر
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای دوسـت داشتنـے محفوظ است